Narcos Narcos

Contact

Heeft u interesse in onze mini gerbera’s of wilt u weten wat wij voor u kunnen betekenen? Aarzel dan niet en neem contact met ons op. U bent welkom en wij vertellen u graag alles wat u wilt weten!

Colours of nature teamneem contact op

Erik van der Spek

  • +31 174 255 900
Erik van der Spek

Erik van der Spek
Teammanager / Commercie

+31 174 255 900
erik@minigerbera.nl

Edwin Erwich

  • +31 174 255 900
Edwin Erwich

Edwin Erwich
Verkoop

+31 174 255 900
edwin@minigerbera.nl

Bianca Bruggeling

  • +31 174 255 900
Bianca Bruggeling

Bianca Bruggeling
Verkoop daghandel / Planning

+31 174 255 900
bianca@minigerbera.nl

Patrick Krijgsman

  • +31 6 174 255 900
Patrick Krijgsman

Patrick Krijgsman
Planning

+31 174 255 900
patrick@minigerbera.nl

Gerrit Koornneef

  • +31 6 174 255 900
Gerrit Koornneef

Gerrit Koornneef
Kwaliteit

+31 174 255 900
gerrit@minigerbera.nl

Mark Schellevis

  • +31 174 255 950
Mark Schellevis

Mark Schellevis
Financiën

+31 174 255 950
mark@minigerbera.nl

Marielle van Bommel

  • +31 174 255 950
Marielle van Bommel

Mariëlle van Bommel
Administratie

+31 174 255 950
marielle@minigerbera.nl

Colours of Naturegreat in minigerbera

Bezoekadres

Hofzichtlaan 6a, 2678 NC De Lier

Algemeen
+31 174 255 900

info@minigerbera.nl

Commissiesleden & gegevens

Ronald van Veen

  • + 31 6 51 34 71 76
Ronald van Veen

Ronald van Veen
Bestuur

Willem Batist

  • +31 6 51 58 10 92
Willem Batist

Willem Batist
Bestuur

twan breugem

  • + 31 6 16 50 66 16
twan breugem

Twan Breugem
Financiële commissie

Erik van der Spek

  • +31 6 54 27 88 40
Erik van der Spek

Erik van der Spek
Verkoop commissie

Erik van der Lans

  • + 31 6 28 77 02 14
Erik van der Lans

Erik van der Lans
Kwaliteit commissie

ruud batist

  • + 31 6 10 59 74 51
ruud batist

Ruud Batist
Assortiments commissie

gerben koop

  • + 31 6 13 64 50 96
gerben koop

Gerben Koop
Marketing commissie

Ronald van der Lans

  • + 31 6 52 43 10 09
Ronald van der Lans

Ronald van der Lans
IT commissie, Boeketterie

Mark Schellevis

  • +31 6 12 18 16 35
Mark Schellevis

Mark Schellevis
Logistieke commissie

succesvol samenwerkenal meer dan 14 jaar