Narcos Narcos

Contact

Heeft u interesse in onze mini gerbera’s of wilt u weten wat wij voor u kunnen betekenen? Aarzel dan niet en neem contact met ons op. U bent welkom en wij vertellen u graag alles wat u wilt weten!

Colours of nature teamneem contact op

Erik van der Spek

  • +31 174 255 900
Erik van der Spek

Erik van der Spek
Hoofd verkoop / Retail

+31 174 255 900
erik@minigerbera.nl

Bianca Bruggeling

  • +31 174 255 900
Bianca Bruggeling

Bianca Bruggeling
Verkoop daghandel / Planning

+31 174 255 900
bianca@minigerbera.nl

Rob Hofstede

  • +31 6 174 255 900
Rob Hofstede

Rob Hofstede
Planning

+31 174 255 900
rob@minigerbera.nl

Gerrit Koornneef

  • +31 6 174 255 900
Gerrit Koornneef

Gerrit Koornneef
Kwaliteit

+31 174 255 900
gerrit@minigerbera.nl

Mark Schellevis

  • +31 174 255 900
Mark Schellevis

Mark Schellevis
Financiën

+31 174 255 900
mark@minigerbera.nl

Marielle van Bommel

  • +31 174 255 900
Marielle van Bommel

Mariëlle van Bommel
Administratie

+31 174 255 900
marielle@minigerbera.nl

Colours of Naturegreat in minigerbera

Bezoekadres

Hofzichtlaan 6a, 2278 NC De Lier

Algemeen
+31 174 255 900

info@minigerbera.nl

Comissiesleden & gegevens

Ronald van der Lans

  • + 31 6 52 43 10 09
Ronald van der Lans

Ronald van der Lans
Verkoopcommissie

gerben koop

  • + 31 6 13 64 50 96
gerben koop

Gerben Koop
Marketingcommissie

roy batist

  • + 31 6 53 36 46 26
roy batist

Roy Batist
Kwaliteit- inkoopcommissie

ruud batist

  • + 31 6 10 59 74 51
ruud batist

Ruud Batist
Assortimentscommissie

Ronald van Veen

  • + 31 6 51 34 71 76
Ronald van Veen

Ronald van Veen
Logistieke commissie

twan breugem

  • + 31 6 16 50 66 16
twan breugem

Twan Breugem
Financiële commissie

succesvol samenwerkenal meer dan 12,5 jaar